Flet dëshmitari i vrasjes së shqiptarit në Ekuador

Një vrasje mafioze u krye në qytetin e Guajakil në Ekuador, ku viktimë mbeti 34-vjeçari shqiptar, Egys Dasho. Burime bëjnë me dije se ngjarja ndodhi në një restorant të famshëm në parkun e populluar Joaquin Jose Orrantia. Autorët me një tufë me lule u futën brenda në lokal dhe qëlluan pa mëshirë duke vrarë të riun nga Durrësi.

Read more

Temperatura -10 gradë, i riu nga Pogradeci lahet në liqen

Një i ri ka zgjedhur të sfidojë temperaturat e ulëta që kanë përfshirë vendin ditët e fundit. Në temperatura që arrijnë deri në -10 gradë ai ka zgjedhur te lahet në liqen. Në video shfaqet një i ri i quajtur Klajdi Mërtiri i cili pa marrë parasysh të ftohtin dhe tepmeraturat këtë të djelë është zhytur në ujin e ftohtë të liqenit të Ohrit.

Read more

Horoskopi Javor 24-31 Janar 2022

Dashi Dashuria: Gjatë kësaj jave nuk do të ketë asnjë arsye të besueshme për xhelozinë tuaj ndaj partnerit. Sidoqoftë, nuk do të mund ta braktisni këtë ndjenjë derisa të keni një sqarim, i cili mbase do të bëhet gjatë fundjavës. Edhe për beqarët, ata do ta kenë të vështirë të bëjnë njohje të reja, ata nuk janë të sigurtë. Puna: Puna duhet të jetë më efikase. Për t’ju ndihmuar në karrierën tuaj profesionale do të jenë rastet e ndryshme që...

Read more

Flet dëshmitari i vrasjes së shqiptarit në Ekuador

Një vrasje mafioze u krye në qytetin e Guajakil në Ekuador, ku viktimë mbeti 34-vjeçari shqiptar, Egys Dasho. Burime bëjnë me dije se ngjarja ndodhi në një restorant të famshëm në parkun e populluar Joaquin Jose Orrantia. Autorët me një tufë me lule u futën brenda në lokal dhe qëlluan pa...

Read more