Një aksident i frikshëm ka ndodhur pasditen e sotme në qytetin e Lezhës. Një makinë e tipit “toyota” në mënyrë ende të pa shpjegueshme ka është përplasur në një dyqan dyshekësh duke shkaktuar dhe dëme të mëdha siç shihet në foto.

Ende nuk ka informacione nëse ka persona të lënduar ndërsa policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes.