Modelja dhe ish-banorja e Big Brother VIP, Beniada Nishani është mes të ftuarve në Festivalin e 79-të Ndërkombëtar të Filmit në Venecia. Por ditën e djeshme bëri bujë një foto e saj duke u puthur me modelen dhe spikeren Gloria Fregonese.

Mirëpo ky moment ka ndodhur vitin e kaluar. Beniada ka sqaruar se fustanin gold e kishte veshur në festivalin e vjetshëm ndërsa këtë vit është shfaqur me një të zi.