Ish-konkurrentja e Përputhe Ritvana ka bërë një deklaratë të papritur për Borën dhe Donaldin.

Ajo ka treguar se së shpejti çifti do të martohen.

Ajo ka postuar një video ku ndodhet në makinë me një mikeshë duke dëgjuar këngën e Donaldit me titull “Nuk je”. Krah videos së publikuar në Instagram, Ritvana shkruan : “Dikush këtu është shumë e interesuar që Bora dhe Donaldi të martohen. A ke pranuar Bora që të qetësohet?”- teksa ka etiketuar moderatoren.

Kjo e fundit nuk ka dhënë një përgjigje publike.