Komentatori i njohur i sportit, Dritan Shakohoxha është bërë gjysh për herë të pare. Lajmin e ka dhënë djali i tij Frenklin me një postim në Instagram, “Eksperienca më e vështirë dhe më e bukur e jetës time. Mirë se erdhe Greg Shakohoxha”, shkruan ai.

Gjithashtu edhe Shakohoxha ka publikuar një foto të vogëlushit në Instastory.