Video e motrave Pojani teksa talleshin në varrin e stërgjyshes së tyre ka bërë xhiron e rrjeteve sociale dhe ka qenë në vëmendje të mediave rozë.

https://www.youtube.com/watch?v=_GA_e9HB6-4

Një video e pahijshme kjo e cila është kritikuar nga mijëra ndjekës të cilët gjithashtu nuk kanë kursyer as ofendimet për Megi Pojanin, e cila në pamjet e publikuara shfaqet duke u tallur, qeshur dhe dredhur të pasmet mbi varrin e familjares së saj.

Lidhur me këtë video skandaloze ka reaguar edhe reperi i njohur Noizy, të cilit si shumica e shqiptarëve i ka bërë përshtypje ky veprim i moderatores.

Në llogarinë e tij në Instagram Noizy ka publikuar videon e motrave Pojani në varreza si dhe ka shkrajtur dhe dy fjalë për Megin.

“Ëhat a dumb bitch, kshu do tallen stermbesat e tua me ty mer kok bole femer, po ti sma merr mendja te behesh me mbesa o ftyr patate Edhe ajo qe te filmon ty.. this face cost money , cancel this hoe”, shkruan Noizy.