Sabiani dhe Iliri krijuan një shoqëri shumë të mirë në “Big Brother VIP”. Madje, këngëtari ka bërë një deklaratë të fortë duke i thënë Ilirit se nëse eleminohet do të shkojë pas tij, moment që u bë viral në rrjet.

Edhe pasi dolen ata dukeshin shume te afert madje edhe me familjet e njeri-tjetrit.

Por prej javesh nuk i kemi pare me bashke dhe nje Instastory i fundit i Sabianit duket mjaft thumbues.

“Ruhu nga ai qe i ke bere mire”, shkruhet ne shprehjen qe ka shperndare kengetari.

Ta kete valle me Ilirin?