Big Mama ka qenë e ftuar mbremjen e djeshme ne “Zemer Luana”.

Poni dhe Big Mama kanë realizuar një pyetësor me titujt e këngëve ku duhet tu përgjigjeshin pyetjeve ose të pinin birrë. Ndonse Big Mama ka qenë komplet pa doreza. Big Mama është pyetur për partnerin ideal ku ka përmendur emrin e Sabianit. Ndonëse batuta për Sabianin ka vazhduar mes saj, Besit dhe Fifit.

Besi ka ndërhyrë duke thënë se shkak i prishjes së marrëdhënies mes Ilir Shaqirit dhe Sabianit ka qenë Big Mama, ndonëse është pasuar fjala nga Fifi ku ka treguar se Big Mama i ka ndarë vërtetë dyshen e shumë përfolur, pasi ata nuk flasin.