Vajza e këngëtarit shqiptar, Sabiani është një nga femrat më sexy.
Ajo ndan shpesh foto me babain e saj, ndërsa më të rralla janë ato me nënën.

Pak ditë më parë modelja nuk ka kursyer një foto me nënën e saj ku nga pershkrimi duket se kanë një marrdhënie fantastike.

Ajo që bie në sy esht pikerisht e ëma e cila nuk i tregon aspak vitet dhe duket si shoqja e Keisit.

Me pjesmarrjen e tij ne Big Brother, Sabiani zbuloi se eshte baba edhe i nje djali, me nje grua tjeter qe shume pak e dinin.