Ish-konkurrentja e “Përputhen 40”, Lindita Bimi njihet për shpirtin e saj rebel dhe sjelljen “karagjoze” në rrjetet sociale.

Ajo ka bërë mjaft zhurmë edhe kur ishte pjesë e programit, por gjatë asaj kohe ka qenë disi më e përmbajtur.

Së fundmi, para zhvillimit të finales së Conference League, ndeshjes Romë- Feyenoord ajo ka premtuar se nëse fiton Roma do dalë e zhveshur mes qytetit.

Dhe në fak e ka mbajtur fjalën. Ne një video live në instagramin e saj, Lindita ka hequr reçipetat dhe a festuar për fitoren./gazetajonë/