Modelja Beniada Nishani dhe Enxhel Shkira krijuan një miqësi brenda shtëpisë së “Big Brother Vip” por pas mbarimit të spektaklit nuk u panë më nën shoqërin e njëra-tjetrës. Pas kaq kohësh kur shoqëria e tyre nuk vazhdojë modelja dhe moderatorja do të përballen në programin ‘She/ He’s On Top’.

Lajmin që do të jenë në të njëjtin program krahë njëra-tjetrës e ka dhënë vetë Einxhel. Moderatorja ka publikuar një video të saj nga momenti në program duke paralajmëruar ndjekësit e saj dhe të Beniadës që sonte ato do të përballen për herë të parë.