Moderatorja Einxhel Shkira dhe partneri i saj, Arbër Gumnishta (Dj Dagz) janë padiskutim një ndër çiftet më të komentuar të momentit, që pas daljes nga shtëpia e “Big Brother VIP”. Për më të tepër që janë në pritje të një djali. Por pas festës, Einxhel është përballur me një të papritur.

Ajo ka publikuar një “Instastory” ku bëri me dije se pas mesnatës, i është thyer një vazo që mbante një buqetë me lule. Por duket se incidentin e ka percëptuar ndryshe.

“Larg syri i keq,”– ka shkruar moderatorja.

Disa javë më parë të dy konfirmuan pritjen e ëmbël, ndërsa dje zhvilluan festën e parë, ku edhe mësuan gjininë e fëmijës.