Manjola Nallbani ka festuar ditëlindjen dhe ka mbushur plot 53 vjeç. Por mosha është thjesht numër për këngëtaren dhe këtë na e vërteton video që ajo ka postuar për ditëlindje.

Manjola ka publikuar një video nga pishina, ku shfaqet me bikini dhe në super formë duke i mahnitur të gjithë.

“Ja te vishemi bukur me kostum si per ditelindje? Meqe na qellon ne 40 grade? Faleminderit ZOT per cdo dite e vit te jetes”, ka shkruar këngëtarja krahas videos.

Leave a Reply