Bora Zemani pak minuta me parë publikoi nje postim ku lajmeron kengen e saj të parë ku thotë se do lançohet sonte në orën 20:00.

“Nuk jam si ti”, mban emrin kënga e Bores.

Nderkohë Beatrix lajmeron gjithashtu këngën e saj të re qe gjithashtu do ta publikoje sonte ne oren 20:00.

“As une si ti”, eshte titulli i kenges se saj qe me shume ngjan si nje pergjigje per Bora Zemanin.

Dikush duhet te jete me i qarte!

Kujtojmë se gjithcka qe i lidh dhe i ndan vajzat eshte aktori Donald Veshaj, i cili nisi nje lidhje me Beatrix Ramosajn ne Big Brother Vip, pikerisht kur gjithe publikur kishte duartokitur puthjen me Bora Zemanin.