Pak kohë më parë Fjolla Morina dhe Fisnik Syla i dhanë fund martesës. Thumbat në rrjete sociale e në intervista kanë lënë të kuptohet se ndarja e tyre nuk ka qenë paqësore.
“Nëse keni humbur një tradhtar mos qani kurrë, pasi ai ka humbur një femër që e do, ndërsa ti ke humbur një mashtrues”, është shprehur Fjolla.

Nga ana tjetër, Finsiku ka tërhequr vëmendjen me një postim të bërë së fundmi, i cili është parë si “diss” për këngëtaren. Ai ka publikuar një video me një orë super të shtrenjtë, krahas së cilës ka shkruar: Veç ora jem, bon sa krejt karriera e dikujt.