Meri Shehu ka bërë parashikimin e ‘fatit’ për 12 shenjat e zodiakut këtë fundjavë. Siç astrologia ka bërë me dije disa shenja sot e nesër do të jenë para disa vendimeve të rëndësishme, por mund të hasen edhe me vështirësi të tjera që kanë lidhje me jetën sentimetale.

PARASHIKIMI I HOROSKOPIT PËR FUNDJAVËN:

Dashi

Fillojne hijet ne nje marredhenie bashkeshortore apo bashkepunim qe ka nevoj per rregullim !

Demi

Kujdes ne ceshtje shendetesore rikthehen ca probleme nga e kaluara !Kujdes me punen !

Binjaket

Dikush nga e kaluara ju ngacmon dhe streson ne jeten erotike dhe nuk ju le te lire ne ecurine apo rrugetimin tuaj

Gaforrja

Nje ceshtje familjare apo pune komplikohet kaq shume sa eshte e pamundur ti gjeni anen !

Luani

Nje mesazh i gabuar apo nje takim i gabuar ne vendin dhe kohen e gabuar ju prish apo vonon planet !

Virgjeresha

Do doni ti ktheni te gjitha gjerat tek vetja edhe sikur ato te jene nje lemsh ngateresash dhe vonesash !

Peshorja

Jeta juaj do futet ne nje udhekryq ku ju nuk mund te zgjidhni dot rrugen e duhur per te ecur para !

Akrepi

Ndikimi i henes se plote duhet tju shpetoj nga nervat dhe komplikimet ne jeten tuaj te fshehte apo ne punen tuaj !

Shigjetari

Nje ceshtje familjare merr permasa te mira por ju mund te keqkuptoheni nese nuk jepni mesazhet e qarta! Nje ceshtje personale ngaterohet keq !

Bricjapi

Nje ceshtje pune fillon dhe vonon duke dhene per ju mesazhin e gabuar per te ardhmen dhe duke ju keqkuptuar me njerez me pushtet !

Ujori

Nje ceshtje ekonomike perparon dhe ju duhet ta plotesoni per disa dite qe te ndjeheni mire apo mbyllni nje projekt Shikoni me mire ceshtjet e udhetimeve dhe studimeve!

Peshqit

Hena e plote nev shenjen tuaj ju sjelle ne vendin dhe natyren tuaj !Nje enderr mund te realizohet !Kujdes me ekonomine dhe detyrimet !