Ditën më të ëmbël të javës, të premten, atëherë kur të gjitha impenjimet mbyllen, Rudina Magjistari e ka kaluar duke shijuar një shots me bashkëshortin e saj.

Moderatorja e ka ruajtur këtë moment me një video, ku madje ka menduar dhe se ç’do thonë ndjekësit e saj.

“Gëz të gjithëve. Do thonë është dehur Rudina, por dhe ndodh, njerëz jemi, s’është ndonjë çudi”, ka thënë Rudina në video.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by RUDINA MAGJISTARI (@rudinamagjistari)