Një sherr i madh ka ndodhur mes Arjola Demirit, motrës së saj dhe opinionistit Arbër Hajdari. Burime për “Kosovarja” bëjnë të ditur se sherri është zhvilluar në prapaskenat e “Fan Club”.

Duket se përplasja lidhej me komentet e Hajdarit rreth zgjedhjeve të Arjoles gjatë qëndrimit në “Big Brother VIP”.

Kujtojmë që aktorja kur doli nga shtëpia ishte shumë e lumtur, pasi plotësoi dëshirën e saj më të madhe, që ishte një shtëpi për fëmijët.