Fotot e fundit të Bora Zemanit nuk janë pritur mirë nga ndjekësit e saj. Moderatorja postoi një kolazh fotosh e veshur me body dhe një palë xhinse të cilave ua kishte lënë zinxhirin hapur.

“Se kuptoj ca bukurie eshte me lan ashtu xhinsat?!”, i shkruan një komentues. “Po ato pantallona sikur sa je cu nga wc”, e pyet një tjetër. “Un se kuptoj pse si heq fare pantallonat”, vazhdojnë komentet.

Bora ka vendosur të mos u përgjigjet dhe ndërkohë flet për flokët të cilat i duken bukur pas gërshetave që kishte bërë.

Leave a Reply