Thellohet tragjedia në Lipjan. Nga shpërthimi në datë 5 shtator i një bombole gazi në shtëpi, tre ditë më parë vdiq gruaja në spital dhe dje ka ndërruar jetë edhe burri.

“Lidhur me rastin është raportuar se me datën 18.09.2023 rreth orës 19:17 viktima  mashkull kosovar i cili ka qenë në trajtim mjekësor në QKUK ka ndërruar jetë.

Me vendim të prokurorit trupi i pajetë është dërguar në IML për obduksion”, njofton Policia.