Fifi dhe Adisi së fundmi kanë festuar përvjetorin e parë dhe në ditën e veçantë nuk ka munguar një dedikim nga këngëtarja. Ajo ka ndarë në Instagram një foto nga koncertet, ku Adisi shfaqet duke u kujdesur për të dhe shkruan se dashuria për të rritet çdo ditë.

“Sot 1 vit me pare t’kom bo temin .. sot 1 vit me pare ti kishe frike qe une s’do jem e jotja .. e sot 1 vit me pare une I premtova vetes dashnine tande pavaresisht atyre gabimeve te vogla tuat qe une i di..

qe dashnia jem per ty vec do rritet ma shume e do mundohem mos te te zhgenjej per kete te jesh I bindur e te betohem ne dashnine ton . TE DUA NUSHI TE DASHUROJ NINXHA JEM!!”, shkruan Fifi.