Shqipëria mori një barazim përballë Kroacisë, por surpriza ishte në fund.

Mbrojtësi i Kombëtares Shqiptare të Futbollit, Elseid Hysaj në fund të ndeshjes shkoi i vetëm që të qëndronte përballë tifozëve kuqezi, të cilët së fundmi e kanë kritikuar në rrjet duke e fajësuar për 2 golat e pësuar me Italinë.

Gazeta ka kapur momentin e fundit të ndeshjes kur futbollisti shkodran shkon dhe feston përpara Tifozëve Kuq e Zi.

MOMENTI ME VIDEO: