Këngëtarja Beatrix Ramosaj, ka postuar një foton e saj ne Instagram e cila ka bërë një deklaratë të fortë duke shkruar se meriton më shumë. Duket se me këtë deklaratë i është drejtuar aktorit Donald Veshaj, pasi ata tashme janë ndarë.

“Unë meritoj ma shumë” ka shkruar Beatrix.

Beatrix dhe Donaldi u lidhën brenda shtëpisë së “Big Brother VIP”, por pas daljes nga ky program romanca e tyre mori fund.