Festa për përvjetorin e tretë të martesës së 25-vjeçares Isabella Wolf dhe 32-vjeçarit Rob Andreus, të cilët jetojnë në Liverpool, pati një fund të hidhur. Çifti mori një shtëpi me qira në një fshat për të festuar përvjetorin e martesës, duke marrë me vete përveç pijeve alkoolike edhe lodra seksi për një fundjavë pasionante.

“Rob ishte në ankth nëse mund të përballonte të bënte seks gjatë gjithë fundjavës dhe vendosi të blinte viagra”, tha Isabella Wolf. “E hapëm shampanjën. Filluam duke pirë nga një gotë secili dhe përfunduam duke pirë tre shishe. Falë viagrës bëmë seks me orë të tëra.

Ai mund të kishte dhimbje në penisin e tij por nuk më interesonte sepse isha e dehur. Në momentin që ishim duke kryer marrëdhënie seksule, nga penisi i tij filloj të dilte gjak. Robi u tmerrua, kështu që lajmëruan menjëherë ambulancën, tha 25 vjeçarja.

“Kur mbërriti ambulanca ishte paksa e sikletshme dhe na vinte turp sepse nga paniku dhe frika harruam të fshihnim lodrat e seksit, kamxhikët dhe zinxhirët.” Mendova se do të vdisja nga turpi!

“Në spital, rrezet X treguan se Rob kishte thyer penisin. Për fat, tani është mirë dhe tani të kemi një histori qesharake për t’ua treguar nipërve tanë”, përfundoi Isabella.