Bora , vajza e madhe e Ilir Metës dhe Monika Kryemadhit është diplomuar per natematikë në Exeter në Angli dhe master finance në UCL .

Ne nje status ne rrjetin social, Kryemadhi pohonte se:

“Suksese Bora ime, tani je gati për shkollën e vërtetë, e cila është jeta!”

“Suksese Bora ime, tani je gati për shkollën e vërtetë, e cila është jeta!”, shkruan Kryemadhi krah videos.