Nesër është finalja e madhe e Big Brother VIP Albania.

Donaldi, Beniada, Iliri dhe Einxhel janë finalistët e këtij edicioni.

Nesër njëri nga katër banorët do të shpallet fituesi i Big Brother VIP Albania.

E sot ata kanë ndjekur promon e natës së nesërme.

Që të katër janë emocionuar për suksesin e tyre për finalen e shumëpritur.

Beniada gjithashtu është përlotur teksa është shprehur shumë emocionuar me suksesin e saj