U bë kohë që Princ Leka dhe e dashura e tij më e re, Blerta Celibashi nuk fshihen më prej syrit të publikut. Sakaq, ata janë parë së fundmi në momente romantike me njëri-tjetrin. Teksa kanë qenë në një qendër tregtare dhe teksa ishin duke zbritur shkallët, vërehet Princ Leka teksa puth të shoqen. Epo siç duket dyshja po jeton një jetë të lumtur me njëri-tjetrin.

Rikujtojmë që romanca e dyshes nisi menjëherë pas ndarjes së Princ Lekës nga aktorja Elia Zaharia me të cilën ka një vajzë.