Adriana Matoshi është shumë aktive në rrjete sociale, ku së fundmi ka marrë vëmendjen e të gjithëve.

Aktorja ka pozuar nga pushimet, e veshur me rrobabanjo me ngjyra dhe me flokët e lëshuara. Ajo ka marrë komplimente të shumta nga ndjekësit pasi shfaqet në super formë.

Kujtojmë se Adriana është komentuar shumë për jetën private. Vetëm pak kohë më parë aktorja i dha fund lidhjes me futbollistin afrikan, Keith.