Jonida Vokshi do prezantojë “Big Brother VIP Kosova” krah Alaudin Hamitit, lajm i cili u konfirmua edhe nga vetë aktorja. Sezoni i parë i spektaklit në Kosovë pritet të nisë këtë vjeshtë.

Ndërkohë faqja zyrtare e spektaklit ka publikuar lajmin se Jonida do jetë prezantuese dhe në sy ka rënë komenti i Arbanës.

“Suksese, zemër”, i ka shkruar Arbana Jonidës dhe disa emoji.