Opinionistja e edicionit të parë të “Big Brother VIP Albania”, së fundmi ka folur për eksperiencën e saj në spektakël.

Balina Bodinaku, ndër të tjera u pyet edhe lidhur me Beatrix Ramosaj.

Ajo tha se nuk ka komunikuar me ish-banoren, duke shtuar se nëse ajo do e dëshironte një gjë të tillë, do e bënte, megjithatë Beatrix nuk ka kërkuar të flasë me opinionisten.

E pyetur nga moderatori, se cila këngë i pëlqeu më shumë nga ish-banorët, teksa përmenden, Semi, Sabiani, Sheila dhe Beatrix, Balina thotë se mos ta ngacmonin.

“Ee mos më vë tani, shyqyr që e hoqa qafe”, thotë opinionistja.