Aktorja Arjola Dmeiri është prezantuar gjithmonë si nënë e divorcuar tre fëmijëve, 2 vajzave dhe 1 djali. Me hyrjen e saj në BB VIP si çdo gjë tjetër rreth saj mori goxha vëmendje.

Vajza e saj e mash, Helga festoi pak ditë me pare 15 vjetorin dhe se fundmi ka surprizuar 8 mijë ndjekësit e saj me fotot nga plazhi në Instagram.

Për të thënë te verteten vajza e aktores duket edhe me e madhe ne moshe, por adoleshenca i ka këto./gazetajone/