Çiljeta ka filmuar sot teksa udhëtonte me makinë në Tiranë, një objekt misterioz në qiell. Ajo e ka postuar videon në Instagram duke treguar se u bë shumë kurioze dhe pyet fansat.
“Vetem mua mund tme ndodh qe sa cohem nga gjumi te dal si njeri normal dhe tem dalin kto gjera para syve dhe te kthehem ne shpi jo normal. Cfarë mund te jet kjo gjeja tani avion nuk qe njeher se s’kish tym mbrapa dhe me sy te lire levizte jo ne linj te drejt”, shkruan Çiljeta.