Dagz tregohet romantik.Einxhel dhe Dagz janë një nga çiftet më të përfolura në BBV.Pas daljes nga BBV ata po marrin akoma më shumë vëmendje, ndaj nuk po mungon aktiviteti i tyre në rrjetet sociale.

Dagz po tregohet po aq i dashur dhe i afërt me Einxhel ngjashëm edhe sikur brenda shtëpisë.Në postimin që ka publikuar moderatorja shihet se Dagz qenka mjaft romantik. Einxhel ka pozuar me një buqetë me lule dhe balona në formë zemër teksa ka shkruar “Dashuri”.Ndryshe, Einxhel ka qenë edhe një nga katër finalistët e BBV.