Kur vjen puna te stili i të veshurit, Adriana Matoshi gjithmonë befason fansat e saj. E kështu ka ndodhur edhe së fundmi, ku aktorja e njohur ka tërhequr gjithë vëmendjen me postimin në “Instagram”.

Deputetja e Kuvendit të Kosovës ka pozuar si rrallëherë me bikini nga pushimet e saj. Adriana ka ndarë me mbi 100 mijë ndjekësit e saj disa foto me rroba banje shumëngjyrëshe, ku bie në sy trupi i saj tepër në formë.

Deputetja e njohur shqiptare shfaqet si rrallëherë, poston foto me

“Një admiruese e verës”, ka shkruar Matoshi krahas pozës që u pëlqye shumë nga fansat e saj.

Kujtojmë se ajo komentohet herë pas here për paraqitjen e jashtme. Në seancën e fundit parlamentare në Kosovë, Matoshi u komentuar shumë në rrjetet sociale për veshjen e saj në Kuvend.

Ajo u paraqit me gërsheta të “çuditshme”, këmishë e gjerë dhe pantallona me nuanca shumëngjyrëshe.