Aktorja dhe drejtoresha e Kopshtit Zoologjik, Monika Lubonja ka komentuar disa çështje shumë të përfolura. E ftuar në emisionin “Goca&Gra”, Lubonja tha se tigri nuk ka dhëmbë pasi është ende shumë i vogël, vetëm 1 vjeç.

“Kam frikë, por rri me kafshët. Por po rri dhe po i vëzhgoj ato fermerët. Tigri pa dhëmbë? E kemi të vogël, ta lëmë që t’i dalin kicat. Hajdeni, shiheni nga afër që pastaj shihni dhëmbët,”-tha ajo në fjalën e saj.

Leave a Reply