Arbenita Ismajli vazhdon të marrë vëmendje me imazhet që poston në rrjetet sociale.Modelja ka publikuar së fundmi disa  foto në Instagram, ku shihet në top formë, e veshur me një palë pantallona të bardha dhe një këmishë të shkurtër ngjyrë jeshile.

Në këto foto ajo duket mjaft provokuese, ndërsa nxjerr në pah të pasmet. Mirëpo ky detaj nuk i ka shpëtuar një ndjekësi i cili i shkruan:

“Mos u reklamo shumë se e ke burrin në burg”.

Kujtojmë se partneri i saj, repri Fero u arrestua pak ditë më parë, pas videos së publikuar, ku ai shfaqej duke dhunuar një person në makinë