Ish-konkurrenjta e “Përputhen”, Antonela Berisha, tashmë njihet si ish-banorja e “Big Brother VIP”. Që pas mbarimit të Big Brother, si të gjithë personazhet e tjerë edhe Antonela mori mjaft vëmendje dhe u rrit në rrjetet sociale ku vazhdon të qëndrojë mjaft aktive.

Ajo së fundmi ka publikuar një video ironizuese për fragmentet e saj nga BBV.

Ajo publikoi një video krahas së cilës shkruan: Unë kur shoh videot në “Big Brother”, duke bërë disa mimika me fytyrë.

Nërkohë zëri në sfond thotë: “Paskam ndenjur shumë bukur. S’e paskam tepruar askund. Shumë bukur paskam ndenjur”

Por vëmendja është përqendruar edhe në seksionin e komenteve ku një ndjekëse i shkruan Antonelës: “E kemi parë bukurinë tënde”

Ndërsa ish-banroja e BBV nuk ka ngurruar të përgjigjet ashpër ndaj ndjekëses duke e ofenduar: “Nuk ishte për bukuri trape”- shkruan ajo.

https://vm.tiktok.com/ZMNVhNG5B/?k=1