Fifi dhe Adis Patushi kanë vetëm pak muaj që janë bashkë. Ata janë më të afeksionuar se kurrë ndaj njëri-tjetrit dhe këtë e tregojnë me dedikimet ndaj njëri-tjetrit.

Por shumë shpejt Fifi dhe Adisi do të bëhen familje. Burime për GazetaJone bëjnë me dije se këngëtarja Filloreta Raçi është shtatzënë për herë të parë.

Leave a Reply