Daja i Elsa Lilës, avokati Saimir Visha pak ditë më parë gëzojë shqiptarët me lajmin se mbesa e saj është liruar nga burgu.

Pasi shprehu mllefin me paragjykuesit, ai publikoi një foto me Elsën në profilin e tij në facebook ku shkruante me ironi: Qesh mirë kush qesh I fundit!

Reagimet e ndjekësve ishin në masë në këtë postim, por njëri prej tyre ra më shumë në sy ku i kojtoi avokatit se fotoja është e katër viteve më parë dhe në rrjet po shitej si foto e parë e Elsa Lilës e sapo dalë nga burgu. “Mos gënje”, e akuzonte komentuesi.

Pak orë pas këtij komenti, Saimir Vishaj ka zhdukur nga profili I tij foton me mbesën, Elsa Lilën.
A mos ndodhta avokati sapo konfirmoi akuzat e komentuesit? Apo diçka tjetër fshihet pas këtij veprimi misterioz.

Komenti i plote:

“O Sajmir, kete foton e ke perpara nga 4 viteve se ne profilin tënd e kemi parë! Ti tani nuk je kaq i shëndoshe, perkundrazi je dobesuar shumë, kur u shendoshe dhe u dobesove ti para nje viti????? Elsa nga foto e arresitimit floket nuk i koshte kaq te shkurter! Sapo doli bga burgu, preu floket ajo?

Dhe e fundit!

La republica jo me larg se para nje jave, ka publiku nje artikull, ku flet edhe per mbesen tende, qe eshte nen hetim!

Ndaj…mos genje me!”.