Eni Koçi ka vendosur t’i urojë Krishtlindjet në mënyrën më të bukur. Këngëtarja ka publikuar dy foto ku tregon për herë të parë vajzën e saj, Adean.

Në foton e parë Eni shfaqet duke pozuar krah Gencit, teksa mban në krahë vogëlushen, të veshur me ngjyrat e festave. Dhe në foton e dytë shfaqet Adea me portretin e saj kaq të ëmbël.