Historia Bora Zemani – Donald Veshaj vijon. Ka pasur aludime se ish çifti i njohur kanë shpresa për rikthim, dhe kjo nga detaje të shumta që fansat kanë kapur.

Së fundmi, Gazeta Jonë, nga një kontroll i thjeshtë në Instagram ka vënë re që Bora ndjek ish-vjehrrën e saj, Emanuelën, në Instagram.

Nuk dihet nëse ajo ka nisur komunikimin me të apo është një llogari e vjetër që ka mbetur e harruar.

Megjithatë, llogarinë e ndjek dhe Donaldi së bashku me binjakun e tij Romeon./g.j