Modelja e njohur, Oriola Marashi është ndër femrat më të komentuara e sidomos për shkak të fizikut të saj të përkryer.

Marashi e cila ka depërtuar suksesshëm edhe në tregun ndërkombëtar ka një numër të madh të fansave edhe në llogarinë e saj në Instagram, ku nuk mungojnë pozat e ndryshme provokuese, shkruan.

E veshur me të zeza, Marashi nxori në pah asetet mahnitëse por në fokus e pati gjoksin gjigant.

Ndërsa që të shumta ishin edhe komentet dhe pëlqime nga ana e miqve dhe fansave të saj që e komplimentonin për pamjen.

Oriola aktualisht është e angazhuar si imazh i markave të ndryshme jashtë Shqipërisë, të cilat po vazhdon t’i promovojë përmes fotosesioneve dhe sfilatave.