Princi William dhe Kate Middleton vërtet jetojnë në Pallat Mbretëror, por edhe ata kanë qenë si gjithë ne të tjerët. Së fundmi në Tiktok është bërë viral një klip që tregon çiftin rreth të 20-tave, vite përpara se të martoheshin, në një klub nate.

Video është parë më shumë se 4 milionë herë dhe në disa foto William dhe Kate duken të dehur pas disa netësh festë jashtë në qytet. “Mendova se ata kurrë nuk janë argëtuar”, shkruan një komentues. Kate dhe William u takuan në vitin 2002 kur ishin studentë në Universitetin St. Andreës në Skoci. Ëilliam i propozoi për martesë në 2010 dhe çifti u martua vitin e ardhshëm.

 

Leave a Reply