DASHI

Një ditë e mirë falë Venusit që nuk është më në kundërshti me ju. Duke filluar nga kjo mbrëmje do të ndiheni shumë më mirë, do të jeni më pozitivë dhe energjikë. Shfrytëzojeni rastin për të treguar dashurinë tuaj për njeriun tuaj më tw dashur.

DEMI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e hënë 19 dhjetor 2022), do të kaloni një fazë paksa të mërzitshme që do t’ju habisë pasdite, kur do të jeni më të lodhur, prandaj përpiquni të mos nervozoheni, kontrolloni fjalët me kujdes dhe shmangni diskutimet e mëtejshme, veçanërisht me partnerin tuaj.

BINJAKËT

Një ditë pozitive, sidomos në dashuri. Favorizoni pajtimet dhe sqarimet nëse së fundmi jeni grindur me dikë. Shmangni barrikadat nëse doni dikë, sepse duke i qëndruar larg kjo strategji nuk ju çon larg.

GAFORRJA

Do të jetë një e hënë e këndshme për ju. Po ashtu vjen një mundësi e mirë dhe një ide e shkëlqyer që do të sjellë ndryshime në jetën tuaj. Do të mund të keni zgjidhjen ideale për problemin tuaj, të jeni më optimistë, një fazë akoma më e bukur do të fillojë së shpejti, ndaj mos e humbni entuziazmin tuaj.

LUANI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e hënë 19 dhjetor 2022), do të jetë një ditë disi e acaruar dhe nervoz. Jeni pak të nënshtruar në këtë periudhë, mund të ndjeni një presion të caktuar për shkak të realiteteve të reja që po përjetoni. Po ashtu, stresi ju largon edhe nga dashuria, megjithatë duhet t’i kushtoni pak më tepër hapësirë ??partnerit tuaj.

VIRGJËRESHA

Keni ende disa probleme financiare për t’u zgjidhur, jeni në pritje të përgjigjeve që janë të ngadalta dhe kjo ju bën shumë të ndjeshëm. Ju rrezikoni të debatoni pa nevojë me partnerin. Thjesht nuk ia vlen, sepse nuk ka asgjë për t’u ankuar apo frikë në marrëdhënie.

PESHORJA

Do të jetë një ditë pozitive. Do të mund t’i përkushtoheni më shumë relaksimit dhe argëtimit. Mos mendoni më për problemet që keni pasur në të kaluarën, përpiquni të shijoni momentin, edhe nëse nuk mund t’i lejoni vetes shumë, as udhëtime, jashtë qytetit. Gjeni atë që ju nevojitet në krahët e njerëzve të dashur që mund të përqafoni. Dashuria nuk pëson tronditje të mëdha në këtë periudhë.

AKREPI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e hënë 19 dhjetor 2022), do të jetë një ditë e këndshme për ju. Planetët janë në anën tuaj dhe ju bëjnë pasionin të rritet, përfitoni nga kjo për të organizuar diçka të këndshme për personin që ju dashuri, gjithashtu për t’ju bërë të falni për disa anashkalime të së shkuarës.

SHIGJETARI

Yjet flasin për ndryshime që po ndodhin, sidomos në fushën profesionale. Nuk mund të përmbaheni për momentin, por mos kini frikë, sukseset po vijnë. Mund të jetë gjithashtu një ndryshim qyteti ose diçka ndryshe nga e kaluara. Edhe dashuria po shkon mirë, nuk keni planetë kundër jush.

BRICJAPI

Do të jetë një ditë pozitive, ndiheni të fortë dhe të qetë, edhe nëse jo gjithçka që shihni ju pëlqen. Mund të krijoni terren edhe në dashuri, duke u afruar me dikë ose duke sqaruar atë që kishit lënë hapur, por do t’ju duhet ta bëni këtë pa frikë.

UJORI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e hënë 19 dhjetor 2022), do të jetë një ditë e ndrydhur. Lodhja ka filluar të ndihet, prandaj përpiquni të jeni vigjilentë sidomos në dashuri. Po ashtu mendoni mirë përpara se të flisni.

PESHQIT

Ditë pozitive në dashuri. Përpiquni t’u jepni më shumë hapësirë ??ndjenjave, keni nevojë për to. Yjet ju japin sharm të madh dhe ky mund të jetë shansi juaj. Përveshni mëngët dhe do të shihni që gjithçka do të shkojë mirë.