Sara Hoxha ka performuar mbrëmjen e sotme me vjehrrin e saj, Agron Vulajn. Dyshja performuan një vals duke i emocionuar të gjithë.


“Më erdhi të qaj në një moment gjatë kërcimit”, u shpreh Sara. Bukuroshja mori komente shumë pozitive nga juria dhe 37 pikë.

“Ky është kërcimi më i ndjerë i Sarës në Dancing. Sara je me fat që ke shkuar në një familje që të do kaq shumë”, i tha Valbona Selimllari.