Bashkëpunëtori më i ngushtë i Malumës, Rayvannyka ardhur në Tiranë.

Në videon e publikuar nga ai vet, shihet duke drekuar me Luana Vjollcën. Mësohet se mes Luanës dhe këngëtarit latin mund të ketë një bashkëpunim së shpejti.

“Mama Tetema” nga Maluma në bashkëpunim me artistin ndërkombëtar Rayvanny, ka qenë projekti që bëri namin në të gjithë botën. Por në fakt kjo këngë fillimisht ka qenë e Rayvanny në bashkëpunim me Diamond Platnumz para 3 viteve dhe numëron miliona klikime.