Modelja e njohur shqiptare, Angela Martini dhe bashkëshorti i saj rumun, Dragos Savulescu u bënë prindër të herë të parë në dhjetor të vitit të kaluar. Djali i saj, Kyree erdhi në jetë nga një nënë zëvendësuese, megjithatë lidhje me Angelën ka qenë shumë e fortë që në momentin e parë.

Modelja ka vendosur që ta prezantojë për herë të parë publikisht imazhin e tij, duke postuar disa foto në rrjetet sociale.

“Portreti i lumturisë sime”, ka shkruar Angela, ndërkohë në një tjetër postim në Instastory tregon se Kyree i ka sytë blu si nëna e saj.