Prezantuesja Marina Vjollca ka qarë hallet me ndjekësit e saj në Instagram. Teksa ka postuar një video me partnerin e saj reperin Getoar Selimi.

Duke qenë se ata janë prindër të një vajze dhe rikthimi në punë duket se e ka lodhur pak Marinën.

Ajo thotë se vetë është në gjendje jo të mirë, ndërsa për Getoarin thotë se është për qejf të qejfit.