Luana është shfaqur në postimin e fundit në Instagram ashtu siç nuk jemi mësuar ta shohim. Moderatorja ka punuar me mish e me shpirt gjatë kësaj kohe dhe lodhja ka bërë të vetën.

Ajo ka treguar se këmbët i janë dërrmuar pas orëve të gjata xhirimesh këto ditë dhe tregon gjithashtu edhe fytyrën me shenja dhe tepër të acaruar.

“Thjesht shume e lodhur… shenjat e tregojne qarte stermundimin e ketyre diteve intensive pune e xhirimesh. Por une mezi po pres te ndaj me ju gjithckaaaaaa!!!! Ps. Punoni fort per te qene e pavarur, per tja dal vet, per ti realizuar endrrat tuaja.. per te thene: Ja Dola serish!”, shkruan Luana.