Sheila Haxhiraj është një ndër këngëtaret më të preferuar në Shqipëri. Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale e cila poston foto dhe video të ndryshme nga jeta e saj personale dhe profesionale.

Së fundmi, përmes një pyetësori pyetje-përgjigje me ndjekësit në Instagram, një ndjekës e pyeti Sheilën për raportet e saj me Noizyn.

“Po me Noizyn si i keni marrëdhëniet më përpara keni qenë miq jeni më?”, ishte pyetja e ndjekësit.

Sheila nuk ka hezituar për ti kthyer një përgjigje përmes një videoje krahas së cilës shkruan: “Më shumë se miq”.

Leave a Reply